У Києві хочуть заборонити купатися на трьох пляжах

Читать на русском
На трьох з одинадцяти київських пляжах у зв'язку з перевищенням мікробіологічних показників за станом на 6 червня може бути введена тимчасова заборона на купання

На трьох з одинадцяти київських пляжах у зв'язку з перевищенням мікробіологічних показників за станом на 6 червня може бути введено тимчасову заборону на купання.

Про це повідомила заступник начальника відділу безпеки середовища і життєдіяльності ГУ Держпродпотребслужби в Києві Оксана Галюк, передає «Слово і Діло».

У Києві працюватиме пляжний патрульЯк заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, за безпекою на столичних пляжах будуть стежити 120 представників пляжного патруля.

Лист з відповідною рекомендацією управління державного контролю за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Госпродпотребслужби в місті Києві направило КП «Плесо». Це пляжі озер Райдужне і Тельбін у Дніпровському районі, а також Вербне в Оболонському районі.

Нагадаємо, раніше заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелєєв повідомив, що в Києві всі 11 міських пляжів, які готували до початку купального сезону, отримали відповідні паспорти і готові приймати відпочиваючих. При цьому три пляжі ( «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця») отримали оцінку відповідності європейським стандартам «Блакитний прапор».

Відзначимо, що в Україні тільки половина пляжів придатні для купання.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: