В Україні тільки половина пляжів придатні для купання

Читать на русском
За результатами обстеження Госпродпотребслужби було підписано близько 50 відсотків від загальної кількості паспортів пляжів.

За результатами обстеження Госпродпотребслужби було підписано близько 50 відсотків від загальної кількості паспортів пляжів.

В Україні з 320 пляжів на річках і озерах і близько 200 на узбережжі Чорного та Азовського морів лише половина є придатними, сказано на сайті Госпродпотребслужби, передає «Слово і Діло».

Повідомляється, що за станом на 12 червня після їх обстеження співробітниками відомства було підписано близько 50 відсотків від загальної кількості паспортів пляжів.

«При обстеженнях зверталася увага на наявність джерел водопостачання (питні фонтанчики або інші пристосування), вбиралень, кабінок для перевдягання, пунктів надання медичної допомоги, облаштування території і т.д.», - уточнили в Держспоживслужбі.

Тим часом в Києві всі 11 міських пляжів готові до купального сезону, а три з них навіть отримали маркування органу європейським стандартам Блакитний прапор.

Раніше були названі кращі пляжі на курортний сезон-2017.

Нагадаємо, російські окупанти знищують природу Криму і забудовують пляжі.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал