Суд перевірить, чи законне закриття доступу до декларацій військових прокурорів

Читать на русском
Суд порушив провадження за позовом до головного військового прокурора Анатолія Матіоса та до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Окружний адміністративний суд міста Києва порушив провадження щодо закриття доступу до е-декларацій працівників військової прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба суду, передає «Слово і Діло».

У повідомленні йдеться, що суд порушив провадження за позовом до головного військового прокурора Анатолія Матіоса та до Національного агентства з питань запобігання корупції.

«Позивач просить визнати протиправною та скасувати постанову заступника генерального прокурора України – головного військового прокурора Анатолія Матіоса в частині про застосування заходів спеціальної безпеки щодо закриття інформації про майновий стан посадових осіб військової прокуратури», - зазначає прес-служба.

Окрім того, позивач просить визнати протиправним і скасувати рішення НАЗК «Щодо виконання постанови про застосування заходів спеціальної безпеки» та зобов’язати агентство включити електронні декларації посадових осіб військової прокуратури до Єдиного державного реєстру декларацій.

Судове засідання відбудеться 19 липня.

Як повідомлялося 14 квітня 2017 року, з сайту НАЗК зникли е-декларації прокурорів і військових прокурорів.

У НАЗК пояснили, що декларації низки посадовців військової прокуратури були вилучені з Реєстру е-декларацій на вимогу головного військового прокурора Анатолія Матіоса.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал