Оприлюднено список продуктів, на які не поширюватиметься держрегулювання

Читать на русском
З 1 липня скасовується держрегулювання цін на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбасні вироби, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову та курячі яйця.

Кабінет міністрів скасував державне регулювання цін на продовольчі товари з 1 липня, повідомляється на сайті Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Про це повідомляє ZN.ua, передає «Слово і Діло».

Збільшення квот ЄС на українську продукцію: чи зростуть доходи аграріївГолова Комітету економістів України пояснив, яке значення для українського ринку має рішення про розширення ЄС безмитних квот.

«Зокрема, з 1 липня скасовується державне регулювання цін на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбасні вироби, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що уряд також скасував необхідність декларування виробниками змін оптово-відпускних цін на 13 груп товарів, граничних рівнів рентабельності виробництва борошна і хліба соціальних сортів, дитячого харчування.

«Держпродпотребслужба в подальшому не буде здійснювати контроль ціноутворення на ринку продовольства. Зараз пріоритетними напрямками роботи відомства є контроль тарифів на житлово-комунальні послуги, регульованими цінами на лікарські засоби», - підкреслює видання.

Раніше уряд скасував державне цінове регулювання на продукти харчування. Повідомлялося, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запропонувало скасувати державне регулювання цін на соціально значущі продукти харчування.

Як відомо, з початку року неякісними продуктами отруїлося вдвічі більше українців, ніж минулоріч.

Нагадаємо, в Україні подорожчали овочі і фрукти.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал