Скількох обіцянок дотримав Кутовий за час роботи на посаді очільника Мінагрополітики?

Читать на русском

Уряд прийняв відставку міністра аграрної політики і продовольства України Тараса Кутового: «Слово і Діло» проаналізувало рівень виконання даних ним обіцянок.

На посаді очільника Мінагрополітики Кутовий пробув трохи більше року та встиг за цей час виконати дві важливі обіцянки і провалити одну, але дуже важливу.

Зазначимо, за даними аналітиків «Слова і Діла», загальний рівень відповідальності екс-міністра майже збігається з рівнем виконання ним своїх обіцянок як політика.

Тарас КутовийМіністр аграрної політики та продовольства України
Кутовий має намір зареєструвати на початку жовтня 2016 року законопроект «Про обіг земель сільгосппризначення»Сказано 14 липня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

За політичну кар'єру він встиг дати 31 обіцянку і виконати 8 з них, що становить 26%, а на посту міністра виконав 25% своїх обіцянок.

Найважливішою з невдач Кутового став провал обіцянки зареєструвати в жовтні 2016 року проект закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, через що у нього виникли розбіжності з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом: уряд намагається провести реформу відповідно до рекомендацій МВФ.

Однак дві свої важливі обіцянки Кутовий за цей термін встиг виконати: запустив програму державної підтримки невеликих фермерських господарств і презентував програму розвитку агропромислового комплексу України.

Нагадаємо, заяву про свою відставку колишній голова Мінагрополітики написав 23 травня.

24 травня прем'єр пообіцяв назвати нового кандидата на посаду міністра аграрної політики і продовольства після консультацій з коаліцією.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...