Могеріні вважає Росію занадто бідною, щоб бути наддержавою

Читать на русском
Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що поточний економічний стан Росії не дозволяє називати цю країну наддержавою.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що поточний економічний стан Росії не дозволяє називати цю країну наддержавою.

На сьогодні показники ВВП на душу населення в Росії нижче, ніж у більшості країн Європейського союзу.

У зв'язку з економічною ситуацією в Російській Федерації на сьогодні її важко назвати наддержавою, заявила в рамках Всесвітнього економічного форуму по Близькому Сходу і Північній Африці в Йорданії верховний представник Європейського союзу у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могеріні, передає «Слово і Діло» з посиланням на CNBC.

«Якщо подивитися на стан російської економіки сьогодні, її важко назвати наддержавою», - заявила Федеріка Могеріні.

Могеріні в РФ: невизнання анексії Криму — принципова позиція ЄСМогеріні розповіла, що на зустрічі обговорювалися кроки, які допоможуть рухатися узгодженою «дорожньою картою», яка передбачає повне виконання Мінських угод усіма сторонами.

За її словами, на сьогодні показники ВВП на душу населення в Росії нижче, ніж у більшості країн Європейського союзу.

«Росія інвестує багато, коли мова йде про оборонні та військові заходи, але не коли справа доходить до економічної потужності», - додала Федеріка Могеріні.   Раніше Федеріка Могеріні закликала чинити тиск на Росію для вирішення конфлікту на сході України.

Нагадаємо, чотири європейські країни підтримали санкції проти Росії.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал