Як змінилися доходи українських міністрів в 2016 році?

Читать на русском

«Слово і Діло» підготувало інфографіку про те, як змінилися доходи членів уряду у 2016 році.

Найбільш багатим міністром в українському уряді й надалі залишається виконувач обов'язків глави Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун – задекларований нею статок, перерахований у гривні, оцінюється в 70 мільйонів гривень. 2016 року він зріс на 8 мільйонів гривень.

Майже впритул до неї наблизився прем'єр-міністр Володимир Гройсман, задекларований статок якого становить 69,3 мільйона гривень, причому за 2016 рік його кошти збільшилися майже удвічі – на 28 мільйонів гривень.

У декларації міністра юстиції Павла Петренка зазначена сума в 47,3 мільйони гривень, що ставить його на третє місце в списку найбагатших міністрів. Порівняно з лідерами списку Супрун і Гройсманом доходи глави Мін'юсту в 2016 році були не такими вже й великими і склали 417 тисяч гривень.

Статок міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, згідно з його декларацією, у 2016 році склав 35,4 мільйони гривень і зріс більш ніж на 700 тисяч гривень за рік.

Що стосується міністра аграрної політики і продовольства Тараса Кутового, то в 2016 році він став біднішим майже на 3 мільйони гривень – статок міністра знизився до 14,6 мільйонів гривень.

Голова МВС Арсен Аваков став лідером серед збіднілих міністрів – в його декларації за 2016 рік вказана сума в 8,7 мільйонів гривень, що на 5,6 мільйона менше, ніж 2015 року.

Майже наздогнав керівника МВС за стрімким зубожінням міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак – за 2016 рік його статки скоротилися більш ніж удвічі – до 1,9 мільйонів гривень.

Нагадаємо, 10 травня в Національному агентстві з питань запобігання корупції розповіли, що ще не починали перевірку правильності щорічних електронних декларацій чиновників за 2015 і 2016 роки.

Раніше в уряді анонсували, що до кінця 2017 планують розробити законопроект про введення загального декларування доходів українських громадян та податковий контроль витрат фізосіб непрямими методами.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал