«Укрзалізниця» додала 80 вагонів до приміських поїздів в Київській області

Читать на русском
Укрзалізниця, взявши до відома побажання пасажирів, збільшила склади приміських електропоїздів Київської області.

«Укрзалізниця», взявши до уваги побажання пасажирів, збільшила склади приміських електропоїздів у Київській області.

Про повідомили у прес-службі перевізника, передає «Слово і Діло».

Так, 5 травня, на рейси додатково вирушили понад 80 вагонів. Зараз 22 поїзди курсують складом з восьми вагонів, два поїзди – з 10 вагонів, один поїзд – сім вагонів і дев'ять поїздів – у шестивагонному складі.

Залізниця продовжує потерпати від корупційної системи тарифів на вантажоперевезенняНезалежний транспортний експерт оцінив діяльність «Укрзалізниці» під керівництвом Войцеха Балчуна, контракт якого закінчується в травні.

У повідомленні наголошується, що протягом останніх двох тижнів «Укрзалізниця» за рахунок проведення додаткових ремонтів збільшила кількість вагонів у поїздах, що курсують у Київському та Фастівському приміському сполученні. Якщо станом на 24 квітня 2017 року за зазначеними напрямами курсувало 23 поїзди по шість вагонів, то станом на 5 травня 2017 шестивагонних поїздів залишилося лише дев'ять, а в інших – кількість вагонів збільшено.

«Утримання приміського сектору – дороге задоволення для залізничників, незважаючи на збитковість таких перевезень. Викликає подив бездіяльність місцевої влади у питанні компенсації витрат на перевезення пасажирів пільгових категорій», - зазначив директор з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ «Укрзалізниця» Ігор Романків.

За його словами, місцеві органи самоврядування не хочуть конструктивного діалогу.

«Тому маємо великі борги за перевезення пільговиків. Наприклад, у Києві за чотири місяці 2017 року перевезено пільговиків на 15,8 млн грн, а не компенсовано ні копійки, у Київській області надали послуг на 16,6 млн грн, а компенсації отримали лише 61 тис. грн», - зазначив Романків.

Нагадаємо, 12 квітня в селі Баришівка Київської близько 20 осіб перекрили залізничне полотно з вимогою збільшити кількість вагонів для перевезення пасажирів. Дана проблематика існує у всіх напрямках приміської залізниці.

Раніше, «Укрзалізниця» заявила про подорожчання квитків з 1 червня.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.