«Укрзалізниця» додала 80 вагонів до приміських поїздів в Київській області

Читать на русском
Укрзалізниця, взявши до відома побажання пасажирів, збільшила склади приміських електропоїздів Київської області.

«Укрзалізниця», взявши до уваги побажання пасажирів, збільшила склади приміських електропоїздів у Київській області.

Про повідомили у прес-службі перевізника, передає «Слово і Діло».

Так, 5 травня, на рейси додатково вирушили понад 80 вагонів. Зараз 22 поїзди курсують складом з восьми вагонів, два поїзди – з 10 вагонів, один поїзд – сім вагонів і дев'ять поїздів – у шестивагонному складі.

Залізниця продовжує потерпати від корупційної системи тарифів на вантажоперевезенняНезалежний транспортний експерт оцінив діяльність «Укрзалізниці» під керівництвом Войцеха Балчуна, контракт якого закінчується в травні.

У повідомленні наголошується, що протягом останніх двох тижнів «Укрзалізниця» за рахунок проведення додаткових ремонтів збільшила кількість вагонів у поїздах, що курсують у Київському та Фастівському приміському сполученні. Якщо станом на 24 квітня 2017 року за зазначеними напрямами курсувало 23 поїзди по шість вагонів, то станом на 5 травня 2017 шестивагонних поїздів залишилося лише дев'ять, а в інших – кількість вагонів збільшено.

«Утримання приміського сектору – дороге задоволення для залізничників, незважаючи на збитковість таких перевезень. Викликає подив бездіяльність місцевої влади у питанні компенсації витрат на перевезення пасажирів пільгових категорій», - зазначив директор з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ «Укрзалізниця» Ігор Романків.

За його словами, місцеві органи самоврядування не хочуть конструктивного діалогу.

Володимир ОмелянМіністр інфраструктури України
Омелян обіцяє нові стандарти санітарних норм для пасажирських вагонів «Укрзалізниці»Сказано 10 жовтня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

«Тому маємо великі борги за перевезення пільговиків. Наприклад, у Києві за чотири місяці 2017 року перевезено пільговиків на 15,8 млн грн, а не компенсовано ні копійки, у Київській області надали послуг на 16,6 млн грн, а компенсації отримали лише 61 тис. грн», - зазначив Романків.

Нагадаємо, 12 квітня в селі Баришівка Київської близько 20 осіб перекрили залізничне полотно з вимогою збільшити кількість вагонів для перевезення пасажирів. Дана проблематика існує у всіх напрямках приміської залізниці.

Раніше, «Укрзалізниця» заявила про подорожчання квитків з 1 червня.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...