ЗМІ: Британія заблокувала важливе рішення в Раді ЄС

Читать на русском
Представництво Великобританії в ЄС несподівано звернулося до головуючої Мальти з проханням виключити з порядку денного голосування щодо бюджетних рішень.

Великобританія заблокувала прийняття важливого бюджетного рішення в Раді Європейського союзу.

Про це повідомляє німецьке видання Frankfurter Allgemeinen Sonntagszeitung з посиланням на внутрішні документи Ради ЄС, передає «Слово і Діло».

За даними видання, Великобританія заблокувала середньостроковий перегляд бюджету ЄС на 7-річний період. Зокрема, мова йде про виділення додатково 6 млрд євро на зміцнення зовнішнього кордону ЄС, а також на співпрацю з країнами Африки для протидії нелегальній міграції.

Видання повідомляє, що представництво Великобританії в ЄС несподівано звернулося до головуючої Мальти з проханням виключити з порядку денного голосування щодо бюджетних рішень, яке повинно було відбутися в середу, 26 квітня.

Представництво послалося на те, що британський уряд не може приймати ніяких важливих рішень до парламентських виборів, які пройдуть в червні. Мальтійське головування погодилося із запитом Лондона.

У Брюсселі побоюються, що Тереза ​​Мей після парламентських виборів хоче використати свою згоду щодо змін фінансового планування в якості розмінної монети в переговорах про Brexit.

Відзначимо, як заявив голова Європейської ради Дональд Туск, Європейський Союз зможе завершити переговори про вихід Великобританії, якщо він залишиться єдиним, тому єдність блоку в інтересах британців.

У той же час, міністр фінансів ФРН Вольфганг Шойбле вважає, що Європейський Союз займе жорстку позицію на переговорах про вихід Великобританії про Brexit.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: