Аграмунт перервав своє головування на засіданні ПАРЄ після вимог його відставки

Читать на русском
Президент Парламентсткой асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт не повернувся в зал засідань після того, як частина депутатів заблокувала трибуну з вимогою його відставки.
фото: ПАРЄ

Президент Парламентсткой асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт не повернувся в зал засідань після того, як частина депутатів заблокувала трибуну з вимогою його відставки.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Українську правду».

Після того, як депутати асамблеї заблокували подальше проведення засідання з вимогою про відставку президента, була оголошена перерва. Після його завершення місце головуючого зайняв віце-президент Роджер Гейл, а сам Аграмунт не повернувся в зал засідань.

Генеральний секретар ПАРЄ Войцех Савицький оголосив, що Аграмунт відповість на питання депутатів на окремому засіданні: «У відповідь на запит низки депутатів, президент ПАРЄ погодився провести слухання завтра, у вівторок, щоб відповісти на всі питання щодо своєї поїздки».

У той же час, жодних коментарів щодо вимоги депутатів про свою відставку Аграмунт поки не надав.

Нагадаємо, приводом для критики Аграмунт стало те, що він здійснив візит до Сирії на російському літаку разом з депутатами Держдуми РФ. Візит відбувся ще в кінці березня.

Сам президент ПАРЄ заявив, що поїздка носила особистий характер і при цьому жодним чином не пов'язана з його роботою в Парламентській асамблеї. Фінансував візит, за його словами, уряд Сирії.

23 квітня турецькі ЗМІ повідомили, що російська авіація скинула вакуумні бомби в сирійській провінції Ідліб.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...