Міграція з окупованих територій: як змінилася кількість переселенців у регіонах з початку року

Читать на русском

Станом на 30 березня 2017 року через війну на сході України та окупацію Росією півострова Крим вимушеними переселенцями офіційно стали понад 1,59 млн осіб. Найбільше їх мешкає на неокупованій території Донеччини (більше 532 тис.) і Луганщини (майже 291 тис.). 196 тис. обрали новою домівкою Харківську область, 163 тис. – Київ, понад 76 тис. – Дніпропетровську область.

Якщо ж поглянути на динаміку змін кількості внутрішньо переміщених осіб по регіонах України, можна побачити, що найбільш стрімкий ріст демонструє столиця: порівняно із січнем 2017 року до Києва переїхали 6044 переселенці з Криму і Донбасу. 1816 внутрішніх мігрантів із цих територій зареєструвалися в Харківській області, 1795 – у Київській.

Областями, що лідирують за кількістю переселенців, які знімаються з реєстрації, стали Запорізька (32688 людей), Донецька (26865) і Кіровоградська (5234).

Нагадаємо, раніше «Слово і Діло» порівняло доходи й витрати населення на окупованій та підконтрольній уряду території Донбасу. Крім того, портал з’ясував, яким чином переселенці можуть оформити й отримувати пенсію.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал