Скільки злочинів в Україні скоюють підлітки

Читать на русском

«Слово і Діло» підготувало інфографіку про те, як змінився рівень підліткової злочинності в Україні з початку 2017 року.

Найбільш поширеним злочином серед підлітків залишаються злочини проти майна: крадіжки, пограбування, вимагання або шахрайство – у групі підлітків 16-17 років на них припадає приблизно три чверті всіх випадків порушення закону, а в групі підлітків від 14 до 15 років – переважна більшість злочинів відбувалися саме проти чужого майна.

У період із січня по березень 2017 року картина за рівнем підліткової злочинності залишалася практично такою самою, як і в перші три місяці 2016 року.

Усього за перші три місяці цього року були затримані за різні злочини 439 підлітків, віком 16-17 років – на одного менше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Серед підлітків до 14 років спостерігається невелике зростання кількості затриманих за злочини. Що стосується підлітків у віці 14-15 років, то цьогоріч кількість затриманих зменшилася.

Можна констатувати, що юні злочинці стали жорстокішими: за перші місяці 2017 року зафіксовано відчутно більше нападів із заподіянням шкоди здоров'ю або життю людей, ніж за аналогічний період минулого року.

Також зростає кількість випадків незаконного поводження зі зброєю: з двох випадків у січні-березні 2016 року до 13 – у перші місяці поточного року.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал