Гройсман вважає, що підстав для підвищення тарифу на газ немає

Читать на русском
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вітає припинення рішення щодо запровадження з 1 квітня абонплати за газ, адже зараз немає жодних підстав говорити про це.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вітає припинення рішення щодо запровадження з 1 квітня абонплати за газ, адже зараз немає жодних підстав говорити про це.

Про це глава Кабміну заявив в ефірі «112 Україна», пише «Слово і Діло».

«Я вважаю, що зараз ніяких підстав говорити про підвищення цін на тарифи немає. Більш того, я підкреслюю, що наша задача сьогодні - позбутися енергетичної залежності і я вважаю, що це можна віднести до позитивних результатів нашої діяльності. Ми зупинили падіння видобутку українського газу і відновили зростання видобутку», - підкреслив глава Кабміну.

Гройсман повідомив, що уряд встановив тільки граничну ціну на газ, а тарифи затверджує Нацкомісія, розрахунки якої надають Теплокомуненерго, що належать міським громадам.

Гройсман просить переглянути рішення НКРЕКП щодо запровадження абонплати за газРішення про введення абонплати може обернутися зростанням платежів за газ для різних категорій українських споживачів, що є неприпустимим.

«Якщо говорити про місцеві органи влади, то там де є нормальний мер, сьогодні можна сказати, що там нормальна система витрат і нормальна структура формування тарифу і вони працюють зокрема на альтернативних джерелах», - зазначив прем'єр.

Також Гройсман стверджує, що не знав про запровадження з 1 квітня абонплати за газ Національною комісією, яка регулює сферу енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), і отримав цю інформацію зі ЗМІ.

Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України
Гройсман запевняє, що газ для населення не подорожчаєСказано 27 квітня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

На думку глави уряду, сьогоднішнє рішення НКРЕКУ стосовно припинення рішення щодо абонплати за газ є правильним.

Нагадаємо, раніше НКРЕКУ ввела абонплату за підключення до системи газопостачання, яка є окремою від фактичної ціни за газ.

Кабмін звернувся до Нацкомісії з проханням переглянути це рішення, а президент України Петро Порошенко зобов'язав знайти рішення, яке б передбачало непідвищення тарифів.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...