Особливе сприйняття часу: нардеп Южаніна півроку тягне з обіцяним зробити «найближчим часом»

Читать на русском
Народний депутат України Ніна Южаніна не виконала обіцянки зареєструвати в парламенті проект закону про одноразове декларування.

Народний депутат України Ніна Южаніна не виконала обіцянки зареєструвати в парламенті проект закону про одноразове декларування.

«Держава повинна провести одноразове декларування і дати можливість людям задекларувати все, що є, а далі – повний контроль», – заявила вона на своєму офіційному сайті 15 жовтня минулого року. Зареєструвати проект депутат пообіцяла «найближчим часом», – повідомляє «Слово і Діло».

Визначення «найближчого часу» у Южаніної особливе. Минуло півроку, а намір, який нардеп обіцяла виконати днями, досі у подвішеному стані.

Станом на 29 березня 2017 роки Ніна Южаніна не зареєструвала жодної законодавчої ініціативи щодо одноразового декларування. Що дає всі підстави ІА «Слово і Діло» визнати це депутатське зобов'язання не виконаним.

Всього нардеп роздала не багато обіцянок - 16, вже виконала чотири. В рейтингу відповідальності депутатів Верховної Ради, Ніна Южаніна займає 231 місце.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...