У Раді пропонують заборонити аборти за бажанням жінки

Читать на русском
У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який може заборонити жінкам переривати вагітність терміном до 12 тижнів за їхнім бажанням.
фото: 112 Україна

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який може заборонити жінкам переривати вагітність терміном до 12 тижнів за їхнім бажанням.

Відповідний законопроект №6239, ініціатором якого виступив народний депутат від БПП Дмитро Голубов опублікований на сайті ВР, повідомляє «Слово і Діло».

У тексті документа пропонується виключити з Цивільного кодексу України норму про те, що вагітна жінка може за власним бажанням перервати вагітність, якщо її термін не перевищує 12 тижнів.

Олександр ТурчиновСекретар Ради національної безпеки і оборони України
Не допустити ухвалення закону про заборону абортів без проведення референдумуСказано 17 березня 2012 р.Статус обіцянки: Архів

При цьому Голубов пропонує дозволити процедуру в визначених законом обставинах, коли строки вагітності менші 22 тижнів.

Згідно із законопроектом, процедуру можна буде провести в відповідних медичних установах у випадках, якщо вагітність загрожує життю жінки, має медичних показання про патології плода, несумісної з життям дитини і в разі зачаття в результаті зґвалтування.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року парламент Польщі ухвалив в першому читанні законопроект про матеріальне заохочення матерів, які вирішили зберегти вагітність навіть в тому випадку, коли плід має вроджену патологію.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...