МЗС України анонсував візові нововведення

Читать на русском
Україна буде дотримуватися європейських стандартів та та планує ввести систему електронних віз, за прикладом Єгипту.

Україна має намір слідувати європейським стандартам і планує ввести для іноземців систему електронних віз за прикладом інших держав.

Про це повідомив в Twitter консульський департамент українського МЗС, передає «Слово і Діло».

При цьому, в повідомленні МЗС України посилається на дії Єгипту, який влітку введе електронні візи.

«Єгипет планує ввести влітку електронні візи для іноземців. Систему електронних віз для іноземців запровадить і Україна», - повідомив консульський відділ українського МЗС.

Терміни введення електронних віз на Україні не наводяться. Але, Глава МЗС України Павло Клімкін анонсував запуск електронних віз ще в минулому році.

Безвізовий режим: ретроспектива обіцянок українських політиківОбіцяти українцям безвізовий режим політики почали ще в 2010 році. Одним із перших посадовців, що пообіцяли ініціювати безвізовий режим з ЄС, був тодішній віце-прем'єр-міністр із питань Євро-2012 Борис Колесніков.

За даними ЗМІ, Єгипет влітку планує ввести систему електронних віз, яка дозволить послабити навантаження сил безпеки, а також полегшить туристам можливість в'їзду в країну.

Відзначимо, що з 1 липня 2017 року влада Єгипту підвищує вартість в'їзної візи з нинішніх 25 доларів до 60 доларів для разового в'їзду.

Нагадаємо, з 1 квітня українці можуть подорожувати в Албанію без віз. Також, на початку березня Європарламент підтримав скасування віз для України.

Добірку найцікавіших обіцянок українських політиків про безвізовий режим з країнами ЄС можна подивитися в матеріалі «Безвізовий режим. Ретроспектива обіцянок українських політиків».


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал