Стали відомі терміни призовів і звільнення строковиків в запас на 2017

Читать на русском
Президент України затвердив призови та звільнення в запас у 2017 році. Ухвалено відповідний указ.

Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році».

Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає «Слово і Діло».

Призов на строкову військову службу чоловіків 20-27 років буде проходити в квітні - травні та жовтні - листопаді 2017 року.

«Із Збройних сил України, інших військових формувань, Держспецслужби транспорту, військовослужбовці-строковики, які мають ступінь вищої освіти «спеціаліст» або «магістр» та вислужили встановлені строки строкової військової служби, будуть звільнені в запас у травні - червні та в жовтні - листопаді 2017 року», - сказано в повідомленні.

Як Україна озброює свою армію – головні обіцянки політиків за два рокиЗіткнувшись з агресією, Україна виявилася вимушеною надолужувати згаяний час на переозброєння армії та створення нових видів зброї. «Слово і Діло» підготувало низку резонансних обіцянок, даних представниками українського політичного Олімпу щодо переозброєння Збройних сил України.

Інші військовослужбовці-строковики, які вислужили встановлені строки, будуть звільнятися в запас в квітні - червні і в жовтні - грудні цього ж року.

Президент своїм указом також доручив Кабінету міністрів України визначити чисельність українців, які підлягають призову на строкову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів в поточному році.

Нагадаємо, Міноборони перевести армію на контракт до 2020 року.

Раніше, «Слово і Діло» підготувало ряд резонансних обіцянок українських політиків з переозброєння Збройних сил України. Детальніше у матеріалі «Як Україна озброює свою армію - головні обіцянки політиків за два роки».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...