У Нідерландах стартували дебати щодо асоціації Україна-ЄС

Читать на русском
21 лютого в Парламенті Нідерландів розглянули питання щодо підтримки угоди про Асоціацію між Україною та Євросоюзом.

21 лютого в Парламенті Нідерландів розглянули питання щодо підтримки угоди про Асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Про це повідомляє «УНІАН» з посиланням на обговорення в парламенті, пише «Слово і Діло».   Повідомляється, що «за» готові проголосувати 91 депутат, а «проти» - 53. Шість членів парламенту не озвучили свою позицію.   Так, «за» голосуватимуть Народна партія для свободи і демократії (Volkspartij пакет для Vrijheid ан Демокраціе (ВСД), яка налічує 40 депутатів, Трудова партія (Partij ван де Arbeid (PvdA), яка налічує 35 депутатів, Демократи 66 (Democraten 66 ( D66) з 12 голосами і ліві (Зелені GroenLinks (GL), які налічують 4 голоси.

Безвізовий режим у 2017 році: експерт оцінив перспективи скасування віз для УкраїниПолітолог розповів про труднощі євроінтеграційних процесів та ситуацію з безвізовим режимом для України.
  «Проти» голосуватимуть (Socialistische Partij (SP) - 15 голосів, Партія свободи (Partij пакет для де Vrijheid (ЗВР) - 12 голосів і Партія для тварин (Partij пакет для де Dieren (PVDD) - 2 голоса.Также проти висловилися нечисленні групи, що в сумі дає 53 голоси проти.   Нагадаємо, нижня палата парламенту Нідерландів буде голосувати за ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом 23 лютого.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал