Російський суд залишив під арештом майно Липецької фабрики Roshen

Читать на русском
Арешт майна кондитерської фабрики Roshen у Липецькій області в справі про незаконне відшкодування з Бюджету Росії податку на додану вартість Мосміськсуд продовжив до 13 березня.

Московський міський суд залишив під арештом майно кондитерської фабрики Roshen у Липецькій області до 13 березня.

Про це повідомляє ТАСС, передає «Слово і Діло».

Таким чином, суд відхилив апеляційну скаргу представників підприємства.

Липецька фабрика Roshen звільнить 700 співробітниківКондитерська фабрика Roshen в російському Липецьку до листопада 2017 року звільнить 700 співробітників.

«Постанову Басманного суду від 9 грудня залишити без змін, апеляційну скаргу про зняття арешту з майна залишити без задоволення», – оголосив суддя Мосміськсуду.

Під час засідання представник фабрики адвокат Максим Крупський просив визнати постанову суду першої інстанції незаконною, необґрунтованою й скасувати його в зв'язку з відсутністю необхідних умов для арешту майна.

«Незважаючи на наші докладні заперечення в Басманному суді, жодних конкретних аргументів суд тоді не навів. Організація не визнає себе винною в інкримінованих їй злочинах», – зазначив він.

Петро ПорошенкоНародний депутат України
Порошенко обіцяє найближчим часом передати в Rothschild Trust пакет акцій «Рошен»Сказано 5 червня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

Слідчий заперечив захисту й просив відмовити в задоволенні заявленої скарги.

«Кадастрова вартість не завжди відповідає ринковій, а наразі в компанії проводяться перевірки за 2013 та 2014 рік», – сказав він.

Держзвинувачення повністю підтримало позицію слідчого комітету. Вислухавши доводи сторін, суд виніс рішення.

Арешт на 14 об'єктів нерухомості, враховуючи склад готової продукції, чотири цехи, будівля допоміжного корпусу та сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. м.

Нагадаємо, 20 січня 2017 року корпорація Roshen ухвалила рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: