Україна і Молдова отримають грант від ЄС

Читать на русском
Молдова і Україна отримають від Європейського союзу грант в 3,3 мільйона євро на транскордонне партнерство.

Молдова і Україна отримають від Європейського союзу 3,3 мільйона євро на проекти транскордонного партнерства в рамках Програми територіального співробітництва «Республіка Молдова - Україна».

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

«Реалізація 16-ти проектів, пропорційно будуть розділені між нашими країнами, передбачає поліпшення умов життя громадян, які проживають в прикордонних регіонах двох країн, розвиток освіти і культури, а також спільне протистояння транскордонним викликам», - повідомили в Мінрегіонрозвитку Молдови.

Україна буде представлена ​​в цих проектах Чернівецькій, Одеській та Вінницькою областями.

Церемонія підписання Угоди про надання фінансової допомоги за участю представників Міністерства регіонального розвитку та будівництва Молдови та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також делегації Євросоюзу відбудеться в Кишиневі.

Мета Програми територіального співробітництва, яка реалізується в рамках «Східного партнерства» - створення сприятливого середовища для транскордонної взаємодії між державами.

Нагадаємо, Європейський Союз надасть 800 тисяч євро на ремонт і обладнання Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в рамках реформи з децентралізації в Україні.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...