На Закарпатті збудували сонячну електростанцію потужністю 3,5 МВт

Читать на русском
Особливістю станції можна вважати її розташування – ділянка площею 5,73 га розташована між горами і має великий ухил на північ.

В Ужгородському районі Закарпатської області в грудні 2016 року була введена в експлуатацію мережева сонячна електростанція «Гута-2» потужністю 3,5 МВт.

На станції задіяно 13 тис. 288 сонячних модулів, пише Ecotown, передає «Слово і Діло».

Особливістю станції можна вважати її розташування – ділянка площею 5,73 га розташована між горами і має великий ухил на північ. Такі особливості місцевості не зовсім «зручні» для орієнтування сонячних панелей за Сонцем. Вирішенням цієї проблеми став грамотний конструкторський розрахунок в проектуванні розташування столів.

У будівництві станції використовувалася система кріплення SMS-211, конструкція, яка дозволила спроектувати і змонтувати нерозривні столи довжиною до 300 м для використання всього вільного простору на майданчику.

ЄБРР профінансує будівництво вітростанції «Карпатська»ЄБРР залучив 23 млн євро на розвиток вітрової станції у Львівській області Станція «Карпатська» з встановленою потужністю в 20,7 МВт, буде експлуатувати шість вітрових турбін.

Незважаючи на зимовий період, всі роботи були виконані за 2 місяці. Найближчим часом СЕС почне видавати електроенергію споживачам.

Нагадаємо, що в грудні під Миколаєвом побудували сонячну електростанцію також потужністю 3,5 МВт.

У місті Тростянець Сумської області інвестори з Німеччини в цьому році планують почати будівництво сонячної електростанції потужність 50 МВт, площа фотоелементів займатиме 21 га.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...