Попри обіцянку Синютки, єдина диспетчерська «швидкої» у Львівській області так і не запрацювала

Читать на русском

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка провалив обіцянку створити в регіоні диспетчерський центр швидкої медичної допомоги в 2016 році.

Це з’ясувало «Слово і Діло», перевіряючи стан виконання обіцянки львівського губернатора, яку він дав ще наприкінці 2015 року.

Олег СинюткаГолова Львівської обласної державної адміністрації
Синютка планує впровадити диспетчерський центр швидкої медичної допомогиСказано 29 грудня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

Виявилося, що в бюджеті області на 2016 рік навіть не було передбачено коштів, необхідних для впровадження Національного проекту «Вчасна допомога» в частині створення єдиної диспетчерської з надання екстреної медичної допомоги. Про це аналітикам порталу повідомили в департаменті розвитку інфраструктури ЛОДА в листі-відповіді на інформаційний запит.

В обладміністрації підкреслили, що в бюджеті Львівщини на 2016 рік не було коштів на матеріально-технічне забезпечення диспетчерського центру.

Таким чином, Синютка провалив уже п’ятнадцяту обіцянку з 56, зареєстрованих «Словом і Ділом». В рейтингу відповідальності голів ОДА він посідає десяте місце.

Несмотря на обещание Синютки, диспетчерская «скорой» во Львовской области так и не заработалаSlovoiDilo


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...