Українці мають обрати сімейного лікаря до липня 2017 року – МОЗ

Читать на русском
Наступні півроку Міністерство охорони здоров'я буде працювати над створенням центрів для звернення пацієнтів у разі першої необхідності

У липні 2017 Міністерство охорони здоров'я сподівається почати підписання договорів між пацієнтами та сімейними лікарями.

Про це розповіла в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в інтерв'ю виданню «Українська правда. Життя», передає «Слово і Діло».

«За ці шість місяців ми будемо працювати з регіонами, щоб міста і територіальні громади вирішили, як у них виглядатиме первинна ланка. Чи будуть це центри первинної допомоги, чи поліклініки, чи приватні клініки. Для нас важливо, що вони повинні гарантувати наявність первинної ланки, доступ до нього», - сказала Супрун.

Як виглядатиме схема медичного страхування в Україні«Слово і Діло» створило інфографіку щодо майбутньої схеми медичного страхування в Україні. Як вона виглядатиме й чим відрізнятиметься?

Угода з сімейним лікарем укладається безстроково і діє до моменту, поки ви не вирішите підписати угоду з іншим лікарем.

До липня у МОЗ також планують зібрати всі реєстри пацієнтів, які існують в Україні. Вибір лікаря до місця реєстрації громадянина прив'язуватися не буде.

Нагадаємо, 2 грудня Міністерство охорони здоров'я прийняло рішення змінити перелік основних лікарських засобів, які є у формулярі.

Раніше експерт розповів «Слову і Ділу» про реформу охорони здоров'я, зокрема про перші госпітальні округи в Україні і прориви в медицині.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал