«Укрзалізниця» погашає облігації на півмільярда гривень

Читать на русском
Укрзалізниця готується погасити облігації Львівської, Одеської, Придніпровської, Південно-Західної та Південної залізниць із терміном обігу до 11 січня.

«Укрзалізниця» має намір погасити облігації Львівської, Одеської, Придніпровської, Південно-Західної та Південної залізниць, термін обігу яких спливає 11 січня.

До погашення будуть представлені всі облігації, крім зобов'язань Донецької залізниці, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

За даними, представленими на веб-сайті підприємства, 11 січня спливає термін обігу облігацій Львівської залізниці серій F на 40 млн грн і G на 60 млн грн, Одеської залізниці серій I на 50 млн грн, J на ​​40 млн і K на 60 млн грн, Придніпровської залізниці серії I на 40 млн грн, J на ​​50 млн грн, K на 80 млн грн і L на 30 млн грн, Південної залізниці серії F на 50 млн грн і G на 60 млн грн, Південно-Західної залізниці серій K на 50 млн грн, L на 60 млн грн і M на 30 млн грн.

Крім того, в кінці 2016 року завершився термін обігу облігацій на 0,72 млрд грн, у тому числі Львівської залізниці серій D на 40 млн грн і E на 60 млн грн, Одеської залізниці серії F на 50 млн грн, G на 40 млн грн і H на 60 млн грн, Придніпровської залізниці серій E на 50 млн грн, F на 60 млн грн, G на 40 млн грн і H на 30 млн грн, Південної залізниці серії D на 50 млн грн і E на 60 млн грн, Південно-Західній залізниці серії G на 50 млн грн, H 40 млн грн, І 30 млн грн і J на ​​60 млн грн.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України 28 грудня схвалив виділення 16 мільярдів гривень ПАТ «Укрзалізниця» на модернізацію рухомого складу та оновлення основних фондів компанії.

Тарифний комітет Мінінфраструктури погодив пропозицію ПАТ «Укрзалізниця» про підвищення тарифів на вантажні та пасажирські перевезення в 2017 році.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...