Україна отримала другий транш від ЄС у 55 мільйонів євро

Читать на русском
Україна отримала другий транш фінансової допомоги Євросоюзу в сумі 55,125 млн євро в рамках угоди про фінансування, укладеної між урядом України і Європейською комісією в 2014 році.
Фото з відкритих джерел

Україна отримала другий транш фінансової допомоги Європейського Союзу в сумі 55,125 млн євро в рамках угоди про фінансування, укладеної між урядом України і Європейською комісією в 2014 році.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на сайт Міністерства фінансів.

Зазначається, що ці кошти є другим, заключним траншем за цією угодою. Перший транш в рамках цієї угоди в сумі 250 млн євро Україна отримала у липні 2014 року.

Порошенко домовився про зустріч з очільником МВФПрезидент України Петро Порошенко і директор Міжнародного валютного фонду домовилися про зустріч.

За інформацією Мінфіну, еквівалент отриманих коштів у національній валюті, як і кошти першого траншу, буде спрямований на фінансування видатків загального фонду Державного бюджету.

Мінфін наголосив, що ресурси надано за результатами оцінки Європейською Комісією проведення в Україні реформ у напрямках боротьби з корупцією, держзакупівель, управління державними фінансами, державного управління, адміністративних послуг, конституційної реформи та гармонізації виборчого законодавства і законодавства про фінансування політичних партій.

Нагадаємо, у НБУ розраховують на отримання четвертого траншу від МВФ на початку 2017 року.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал