Порошенко підписав Бюджет-2017

Читать на русском
Президент Петро Порошенко підписав закон про Державний бюджет на 2017 рік. Глава держави зазначив, що урядом, прем’єр-міністром та парламентом спільно були зроблені революційні кроки.
Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко підписав закон про Державний бюджет на 2017 рік.

Про це повідомляє прес-служба Порошенка, пише «Слово і Діло».

Він наголосив, що видатки на оборону складають 5,2% від ВВП і зазначив, що в першу чергу «ці видатки сконцентровані на фінансуванні Збройних Сил України і спрямовані не тільки на фіксацію грошового, медичного, речового та харчового забезпечення, а й на фінансування державного оборонного замовлення».

За його словами, урядом, прем’єр-міністром та парламентом спільно «були зроблені революційні кроки» щодо посилення захисту праці людей – піднято мінімальну заробітну плату до 3 200 грн.

Бюджет-2017: куди підуть наші грошіВерховна Рада України в ніч з 21 на 22 грудня ухвалила Державний бюджет на 2017 рік із загальною видатковою частиною 790, 4 млрд грн.

На думку Порошенка, прийнятий Бюджет-2017 є «соціальним, реформаторським, захищає українського виробника, українського працівника, значно покращує інвестиційний клімат у державі». Він додав, що в Бюджеті-2017 року закладені «безпрецедентні видатки» і на дорожнє будівництво.

Президент також підписав Закони «Про збільшення видатків на заробітну плату працівникам державних вугледобувних підприємств», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» щодо збільшення мінімальної заробітної платні до 3200 гривень, «Про внесення змін до Бюджетного кодексу».

Нагадаємо, Рада прийняла Бюджет-2017 в ніч на середу, майже о 5 ранку.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...