Виробництво соняшникової олії в Україні зросло на 40%

Читать на русском
Протягом січня-листопада поточного року було вироблено 3,8 млн тонн нерафінованої соняшникової олії.

Протягом листопада 2016 українські переробні підприємства виробили 529 тис. тонн нерафінованої соняшникової олії і її фракцій, що на 40,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 2,6% більше, ніж в жовтні поточного року.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на матеріали Державної служби статистики України.

Протягом січня-листопада поточного року було вироблено 3,8 млн тонн нерафінованої олії.

Крім того, виробництво маргаринів і харчових жирів в листопаді склало 19,1 тис. тонн, що на 3,2% більше в порівнянні з жовтнем поточного року і на 25,3% менше в порівнянні з листопада 2015.

Які продукти цього року подорожчали найбільшеУ грудні поточного року порівняно з аналогічним періодом минулого року значно зросла в ціні вся м'ясо-молочна продукція та ковбасні вироби, а базові овочі, сало та яйця, навпаки, істотно впали в ціні.

Як раніше повідомлялося, в сезоні 2016/2017 (за вересень і жовтень) Україна експортувала 62 тис. тонн соняшнику, що в сім разів перевищує поставки за відповідний період минулого сезону (8,8 тис. тонн).

Згідно з прогнозом МСГ США, виробництво даного товару в Україні складе 5,54 млн, а експорт – 4,95 млн тонн завдяки високому врожаю соняшнику в 13,5 млн тонн.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал