В Раді підтримали ідею зробити 25 грудня вихідним

Читать на русском
Парламентський комітет з питань соціальної політики підтримав законодавчу ініціативу зробити 25 грудня вихідним днем.

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав законодавчу ініціативу встановити державне свято на католицьке Різдво 25 грудня.

Про це повідомляє «Слово і Дело» з посиланням на «Тиждень».

Відзначається, що члени Комітету на своєму засіданні підтримали і рекомендували парламенту ухвалити за основу та в цілому проект Закону України про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів №5496.

«Законопроектом пропонується внести зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, якими пропонується встановити додатковий святковий день і день відпочинку - 25 грудня, Різдво Христове. Отже, Різдво Христове буде відзначатиметься 25 грудня і 7 січня», - йдеться в повідомленні.

Комітет звернув увагу, що є країни, які вже мають два вихідних дня для святкування Різдва Христового в грудні за Григоріанським календарем і в січні за Юліанським календарем, зокрема це: Білорусь - 25 грудня і 7 січня; Молдова - 25 грудня і 7 січня; Ліван - 6 січня і 25 грудня; Албанія - 25 грудня і 7 січня.

Члени комітету вважають, що така ініціатива буде сприяти об'єднанню і кращому взаєморозумінню між християнськими релігійними громадами.

Нагадаємо, Кабінет міністрів своїм розпорядженням затвердив розроблений Міністерством соцполітики календар вихідних і святкових днів на 2017 рік.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал