ЄС виділить Україні 366 мільйонів євро на «прикордонні» програми

Читать на русском
Сьогодні Україна та Євросоюз підписали угоду про фінансування спільних операційних програм прикордонного співробітництва.
Фото з відкритих джерел

Сьогодні Україна та Євросоюз підписали угоду про фінансування спільних операційних програм прикордонного співробітництва.

Підписання відбулося в рамках засідання ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі, пише «Укрінформ», повідомляє «Слово і Діло».

Відповідно до угоди між урядом України та Єврокомісією, передбачається реалізація за рахунок грантової допомоги Євросоюзу спільних проектів із прикордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь 2014-2020 роки», «Україна-Румунія 2014-2020 роки», «Басейн Чорного моря 2014-2020 роки» та «Україна-Угорщина-Словаччина-Румунія 2014-2020 роки».

Україні виділили 120 мільйонів доларів на боротьбу зі СНІДомГлобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією виділив майже 120 мільйонів доларів на продовження фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в 2018-2020 роках.

Від української сторони угоду підписав перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Повідомляється, що фінансуватимуться проекти із покращення інфраструктури прикордонних регіонів. Загальний бюджет програм становить 402 млн євро, з яких внесок ЄС – 366 млн євро, а співфінансування країни-партнера – 10% від внеску ЄС.

Відзначимо, що сьогодні вже відбулося підписання угоди про виділення понад 100 млн євро на реформу держуправління.

Нагадаємо, раніше Угорщина виділила Україні кредит на облаштування спільного кордону.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал