Школи Івано-Франківської області недорахувалися обіцяних губернатором автобусів

Читать на русском
Голова Івано-Франківської обладміністрації не зміг закупити обіцяну кількість шкільних автобусів для сільської місцевості.
Олег ГончарукФото: galka.if.ua

Голова Івано-Франківської обласної адміністрації Олег Гончарук не зміг протягом року закупити 40 шкільних автобусів для районних відділів освіти.

Відповідне зобов’язання чиновника «Слово і Діло» зафіксувало 4 липня. Тоді Гончарук заявив, що область уже отримала за кошти освітньої субвенції Держбюджету 26 таких автобусів, ще 14 – мають бути закуплені до кінця року, але вже за гроші районних та місцевих бюджетів.

Олег ГончарукГолова Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Гончарук пообіцяв закупити 40 автобусів для навчальних закладів областіСказано 5 липня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Таким чином, загальна кількість закуплених шкільних автобусів на кінець 2016 року мала становити 40 штук. Вартість кожного з них – 1,4 млн грн.

Проте коли «Слово і Діло» в грудні вирішило поцікавитися станом реалізації цієї обіцянки, в Івано-Франківській ОДА відповіли, що до кінця року будуть закуплені лише 5 спеціалізованих шкільних автобусів замість 14 (31 за підсумками року). Незалежно від того, чи будуть реалізовані ці плани, констатуємо, що обіцянка Олега Гончарука не буде виконана у відведений термін.

Наразі в активі івано-франківського губернатора 14 виконаних обіцянок із 27, й із показником відповідальності у 52% він посідає 6-е місце в рейтингу голів ОДА, що складає «Слово і Діло».

Школы Ивано-Франковской области недосчитались обещанных губернатором автобусовSlovoiDilo


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...