Губернаторська власність: нерухомість і земля в деклараціях голів областей

Читать на русском

Поки в НАЗК триває процес вивчення та перевірки декларацій топ-чиновників, «Слово і Діло» продовжує систематизувати задекларовані ними дані. Портал уже показав широкому загалу землю та житло, якими володіють міські голови обласних центрів України. На часі – аналогічне дослідження декларацій українських губернаторів.

Так, найбільшим житлом – будинком площею 891 кв. м – володіє голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Він, до речі, потрапив і до списку найбільших землевласників – площа задекларованої ним та його родиною землі складає 37,4 тис. кв. м.

Другим у списку любителів просторого житла виявився Хмельницький обласний голова Олександр Корнійчук. У власності губернатора та його дружини є 4 будинки та 1 квартира, сукупна площа яких становить понад 848 кв. м. Він же є другим у рейтингу за площею земельних ділянок. Голова Хмельниччини володіє майже 90 тис. кв. м землі.

Третій за площею житла серед губернаторів України – керівник Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. Задекларовані разом із дружиною 2 його будинки та 3 квартири мають загальну площу понад 710 кв. м.

Серед лідерів у списку власників земельних ділянок опинився голова Луганської ВЦА Юрій Гарбуз (перше місце – майже 647,8 тис. кв. м) та голова Кіровоградщини Сергій Кузьменко (третє місце – близько 73,8 тис. кв. м). І якщо в Гарбуза при цьому з житловою площею все достатньо скромно – якихось два будинки у 240 кв. м, то будинок і дві квартири родини Кузьменка вивели його на п’яте місце за сукупною площею житла (663,3 кв. м).

Нагадаємо, 8 листопада «Слово і Діло» оприлюднило список виправлень, які внесли до своїх декларацій українські політики.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: