Семерак розповів, скільки іноземних інвесторів цікавляться зоною відчуження

Читать на русском
Міністр екології Остап Семерак повідомив, що близько 40 іноземних компаній цікавляться інвестуванням в зону відчуження Чорнобильської АЕС.

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак обговорив питання подальшого співробітництва в зоні відчуження з керівним директором ЄБРР у країнах Східної Європи й Кавказу Мелиджем Френсісом Хенрі та директором ЄБРР в Україні Аджунером Шевкі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології, передає «Слово і Діло».

Остап СемеракМіністр екології та природних ресурсів України
Семерак має намір найближчим часом представити стратегію розвитку зони відчуженняСказано 22 квітня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

«Інвестори з різних країн світу, що працюють на ринку відновлюваної енергетики, активно цікавляться перспективою інвестування в зону відчуження. Станом на сьогодні маємо близько 40 таких компаній», – сказав Семерак.

Він також додав, що близько 10 іноземних компаній уже прислали своїх інженерів для детального вивчення інфраструктурних можливостей зони відчуження.

Нагадаємо, 29 листопада на Чорнобильській АЕС відбулася урочиста церемонія з нагоди успішного завершення надвижения арки нового безпечного конфайнмента.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...