Обіцяна тернопільським губернатором школа в Гориглядах відкриється з 9-місячним запізненням

Читать на русском
Губернатор Тернопільської області провалив обіцянку щодо відкриття до кінця 2016 року школи в селі Горигляди Монастириського району.
Степан БарнаФото з відкритих джерел

Діти із села Горигляди Монастириського району Тернопільської області з нового року не зможуть піти до новозбудованої місцевої школи, хоча здачу її в експлуатацію до кінця поточного року обіцяв голова місцевої обласної адміністрації Степан Барна.

Відповідну обіцянку Барни «Слово і Діло» зафіксувало ще 1 серпня. «Мені приємно констатувати, що … до кінця року ми здамо нову школу в Гориглядах Монастириського району», – констатував губернатор в ефірі одного з місцевих телеканалів.

Однак 1 грудня у Тернопільській ОДА зізналися: здати в експлуатацію школу цьогоріч не встигнуть. Згідно з листом-відповіддю на інформаційний запит «Слова і Діла», роботу навчального закладу планують запустити у вересні 2017 року. До кінця поточного року там буде завершена лише перша черга будівництва.

Ця обіцянка, як і ще 15 зобов’язань голови Тернопільської ОДА, отримує статус «не виконано». В рейтингу відповідальності губернаторів Барна посідає 10 місце.

Барна не открыло новую школу в ГорыглядахSlovoiDilo

Нагадаємо, влітку «Слово і Діло» провело детальний аналіз виконання обіцянок Степаном Барною.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...