Промисловість України сповільнила темпи зростання в жовтні – Держстат

Читать на русском
За 10 місяців 2016 року зростання в промисловості сповільнилося до 1,9 відсотка з 2 відсотків, на яких воно трималося за підсумками 8 й 9 місяців.

Промислове виробництво в Україні в жовтні 2016 року зросло на 0,8% порівняно з аналогічним місяцем 2015 року, тоді як у вересні цей показник склав 2%, а в серпні – 3,4%.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на дані Державної служби статистики України.

Відповідно до нової системи звітності, з корекцією на ефект календарних днів промвиробництво в жовтні до жовтня минулого року збільшилося на 1,6% порівняно з 2,2% у вересні та 1,5% – в серпні.

Загалом за 10 місяців 2016 року зростання в промисловості сповільнилося до 1,9% з 2%, на яких воно трималося за підсумками 8 і 9 місяців.

Зокрема, виробництво у видобувній промисловості та розробці кар'єрів за цей період знизилося на 0,7%, переробної – зросло на 3,2%, а в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – на 1,6%.

Підвищення тарифу на електроенергію веде до нового витка інфляції – експертПідняття тарифів на електроенергію для промисловості в підсумку позначиться на зростанні цін споживчих товарів і за це буде змушений заплатити кожен українець.

Дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, в 2015 році промислове виробництво скоротилося на 13,4% порівняно з 2014 роком.

Раніше в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі заявили, що промисловість цьогоріч зросте на 1,2%.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: