Жителі Алеппо відрізані від поставок їжі та медикаментів – ООН

Читать на русском
Мирне населення східної частини сирійського Алеппо через інтенсивні бойові дії і бомбардування залишилися повністю відрізаними від поставок їжі і медикаментів.
Фото з відкритих джерел

Мирне населення східної частини сирійського Алеппо через інтенсивні бойові дії і бомбардування залишилися повністю відрізаними від поставок їжі і медикаментів.

Про це заявив радник спеціального глави ООН по Сирії Ян Егеланд, пише «Слово і Діло» з посиланням на DW.

«Сирійські повстанці, так і Росія схвально відгукнулися щодо гуманітарного плану Організації, який передбачає доставку допомоги до східної частини Алеппо, а також евакуацію з неї хворих і поранених», – розповів Егеланд.

Майже половина росіян побоюються початку Третьої світової війни через СиріюМайже половина громадян Росії (48%) різною мірою побоюється початку Третьої світової війни через загострення відносин Росії із Заходом із приводу Сирії.

Він додав, що жодна зі сторін поки не дала своєї остаточної згоди на гуманітарний план.

ООН планувала доставити гуманітарні вантажі для близько мільйона сирійців, які перебувають або в обложених, або у важкодоступних районах країни, проте жоден з гуманітарних конвоїв не досяг своєї мети.

За даними ООН, в східній частині Алеппо зараз перебувають близько 250 тисяч чоловік.

Нагадаємо, раніше в ООН повідомили, що економічні втрати Сирії від війни, яка триває з 2011 року, становлять майже 260 мільярдів доларів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал