Сьогодні ВР візьметься за банківську діяльність

Читать на русском
Верховна Рада на сьогоднішньому засіданні розгляне законопроекти щодо фінансів і банківської діяльності, а також правоохоронної системи.

Серед питань порядку денного – законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг та проект закону про споживче кредитування (обидва в другому читанні).

Про це повідомляє «Укрінформ», передає «Слово і Діло».

У першому читанні народні депутати розглянуть законопроекти про стимулювання кредитування в Україні, а також про внесення змін до деяких законів про надання послуги переказу коштів.

На сьогоднішньому засіданні ВР планується ухвалити звернення Верховної Ради України до парламентів і органів виконавчої влади держав-членів Європейського Союзу щодо посилення співпраці у сфері енергетичної безпеки та потенційних ризиків реалізації проектів із будівництва транзитних газопроводів в обхід України.

Рада може заборонити газету «Вести»Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони рекомендував до ухвалення проект постанови, який потягне за собою заборону газети «Вести».

Блок питань правоохоронної діяльності включає проект постанови про звернення ВР до Кабінету міністрів та органів місцевого самоврядування щодо здійснення контролю за станом правопорядку в державі та у відповідних територіальних громадах, проект постанови про вшанування пам'яті бійців Національної гвардії, що загинули 31 серпня 2015 року біля стін Верховної Ради, захищаючи свободу й демократію в Україні.

У першому читанні нардепи розглянуть законопроект про дисциплінарний статут Національної поліції, проект закону про оперативно-розшукову діяльність, внесення змін до Кримінального кодексу щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації, а також зміни до Кримінального кодексу щодо вдосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув'язнення до терміну покарання.

Для повторного розгляду після доопрацювання Верховній Раді запропоновано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі громадянського суспільства в боротьбі з корупційними злочинами» з пропозиціями Президента. ВР сьогодні також може достроково припинити повноваження народного депутата Олексія Савченка, призначеного на посаду голови Миколаївської ОДА.

Крім того, до порядку денного сесії може бути включений пакет питань, серед яких – проект закону про внесення змін до деяких законів щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг, і проект постанови про заходи щодо захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету й територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: