Верховна Рада скасувала підвищення зарплати нардепам

Читать на русском
Народні депутати України передумали підвищувати собі заробітну плату й підтримали документ про скасування цього рішення.
фото: УНІАН

Верховна Рада скасувала постанову, якою передбачалося підвищення заробітної плати народним депутатам.

За відповідну постанову №5323 «Про внесення змін до постанови Верховної Ради «Про висновки та пропозиції до проекту закону України про Державний бюджет України на 2017 рік» проголосували 264 парламентаря, пише «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Ця постанова виключає з постанови про висновки та пропозиції до Держбюджету 3-й і 4-й пункти, які збільшували зарплату парламентарям.

31 жовтня спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову «Про висновки та пропозиції до проекту закону України про Державний бюджет України на 2017 рік» (№5000-П).

Верховна Рада 20 жовтня 230 голосами ухвалила постанову про висновки та пропозиції до проекту закону про Держбюджет-2017, яка містить доповнення №2, що визначає розміри посадових окладів народних депутатів: для спікера – 30 мінімальних зарплат, його заступників – 28, керівників парламентських комітетів і фракцій – 27 мінімальних заробітних плат, а для їхніх заступників – 26. Рядовий депутат-член комітету мав отримувати 25 мінімальних зарплат.

Нагадаємо, Андрій Парубій підписав постанову про збільшення зарплат депутатам, щоб її скасувати. Раніше він повідомив, що депутати погодилися скасувати підвищення зарплат.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал