Французькі депутати передали Олланду проект резолюції про його імпічмент

Спікер Національних зборів Франції Клод Бартолон направив на розгляд Єлисейського палацу проект резолюції про імпічмент президенту Франсуа Олланду.
Франсуа ОлландФото з відкритих джерел

Спікер Національних зборів Франції Клод Бартолон направив на розгляд Єлисейського палацу проект резолюції про імпічмент президенту Франсуа Олланду.

Про це пише Le Monde з посиланням на копію документа, повідомляє «Слово і Діло».

Проект резолюції був надісланий також прем'єр-міністру Франції. Як зазначає Бартолон у листі до документа, проект імпічменту представив депутат від партії «Республіканці» Крістіан Жакоб.

Проект отримав підтримку 79 депутатів Національних зборів, членів партії «Республіканці». Для розгляду документа в Єлисейському палаці необхідно не менш ніж 58 підписів депутатів.

Путін вів жорстку гру: Олланд розкрив подробиці створення «нормандського формату»Журналісти Le Monde у Франції випустили книгу, засновану на багаторічних неофіційних розмовах з президентом Франції Франсуа Олландом.

Приводом для підготовки резолюції про імпічмент Олланду стали його висловлювання про операції французьких спецслужб в інших країнах щодо усунення особливо небезпечних ісламістських радикалів. Такі повідомлення, на думку партії «Республіканці», є «очевидним розголошенням секретних відомостей, що стосуються національної безпеки», що «свідчить про неналежне виконання президентом його обов'язків».

Нагадаємо, нещодавно прем'єр Чорногорії Міло Джуканович звинуватив опозицію в спробі його вбивства.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...