Президент Філіппін назвав Путіна своїм кумиром

Читать на русском
Президент Філіппін Родріго Дутерте вважає президента РФ Володимира Путіна своїм кумиром. За словами Дутерте, російський президент діє, як і належить главі держави.
Родріго Дутерте

Президент Філіппін Родріго Дутерте вважає президента РФ Володимира Путіна своїм кумиром.

Про це він розповів у інтерв'ю арабській телекомпанії Al-Jazira, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Радіо Свобода».

За словами Дутерте, російський президент діє, як і належить главі держави.

МЗС: Путін може літати в Крим лише з дозволу КиєваМіністерство закордонних справ України висловило протест МЗС РФ через черговий неузгоджений із Києвом візит російського президента Володимира Путіна в окупований Крим.

У відеоролику, що передує інтерв'ю, кореспондент показує філіппінському президенту таблички з іменами різних політиків і назвами держав та просить його коротко відповісти перше, що спадає на думку. При появі картки c написом Vladimir Putin Дутерте, не вагаючись, відповідає: «Мій кумир».

На сайті видання Business Insider, що опублікувало відеоролик, міститься також повідомлення про те, що нинішнє висловлювання президента Філіппін про Путіна не перше. Тепле ставлення до Путіна вписується в його політику зміни лінії Філіппін на міжнародній арені. Так, він неодноразово різко і критично відгукувався про США і президента Барака Обаму. При цьому його ставлення до Китаю і Росії – підкреслено прихильне.

Дутерте висловив надію на те, що, можливо, відвідає Росію і проведе переговори з Путіним. 20 жовтня він заявив, що хотів би сказати російському президентові, що є тільки три держави, які протистоять решті світу, – це Китай, Філіппіни і Росія.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: