Держборг України зріс майже на $2 мільярди в жовтні – Мінфін

Читать на русском
За підсумками січня-вересня сума державного та гарантованого державою боргу в доларовому еквіваленті зросла на 4,7 відсотка або на 3,11 млрд доларів США.

Сума державного та гарантованого державою боргу України на кінець вересня 2016 року склала $68,61 млрд, що на 2,8% або на $1,9 млрд більше за показник на початок місяця.

Про це йдеться в повідомленні Мінфіну, передає «Слово і Діло».

У гривневому еквіваленті загальна сума державного та гарантованого державою боргу на кінець вересня склала 1,778 трлн грн, що на 3,9% або на 66,48 млрд грн більше за показник на початок місяця.

Згідно з наведеними даними, з початку року, в січні-вересні, сума державного та гарантованого державою боргу в доларовому еквіваленті зросла на 4,7% або на $3,11 млрд, у гривневому еквіваленті – на 13,1% або на 205,680 млрд грн.

Як повідомлялося на початку жовтня, завдяки стабільному курсу гривні в гривневому вираженні зростання держборгу склало 5% або 70,76 млрд грн – до 1,495 трлн грн.

Нагадаємо, що НБУ розширив можливості для реструктуризації валютного боргу українських компаній для подальшого збільшення їхнього статутного капіталу.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал