Мінфін поки не знайшов інвесторів для купівлі «Ощадбанку» та «Укрексімбанку»

Читать на русском
Мінфін прагне створити незалежні наглядові ради, а вже після цього почати підготовку до залучення іноземного інвестора.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявляє про відсутність потенційних інвесторів, зацікавлених у входженні в капітал або купівлі державних банків.

Про це він заявив на засіданні комітету з питань фінансів і банківської діяльності, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Українські новини».

«Зараз їх неможливо приватизувати. Ми не знайшли жодного покупця», – сказав він.

Данилюк додав, що в першу чергу перед Мінфіном стоїть завдання сформувати незалежні наглядові ради, після чого почнеться підготовка до залучення іноземного інвестора.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів, згідно з меморандумом із МВФ, візьметься за процес часткової або повної приватизації державних банків.

Олександр ДанилюкСекретар Ради національної безпеки і оборони України
Данилюк заявив що Кабмін має намір оприлюднити текст меморандуму з МВФ після його підписанняСказано 1 червня 2016 р.Статус обіцянки: Архів

Передбачається, що до середини 2018 року два найбільших банки («Ощадбанк» та «Укрексімбанк») залучать приватних інвесторів, які придбають не менше 20% їхніх акцій.

Однак на хвилі чуток про повний продаж державних банків Міністерство фінансів України спростувало наміри вийти з капіталу двох найбільших державних банків – «Ощадбанку» та «Укрексімбанку».

«Слово і Діло» зафіксувало 18 обіцянок міністра фінансів України Олександра Данилюка, 3 з яких він виконав. Більшість його зобов'язань перебувають у процесі виконання. З повним переліком обіцянок Данилюка можна ознайомитися на сторінці.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...