Кабмін скасував плату за довгострокові візи з Румунією

Читать на русском
Реалізація положень угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів у соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

Кабінет міністрів України затвердив укладену раніше угоду про скасування плати за оформлення довгострокових віз із Румунією.

Угода укладена між урядами двох країн 6 травня 2016 року в селищі Солотвино (Закарпатська область), говориться в тексті постанови уряду №617 від 8 вересня, повідомляє «Слово и Діло».

«Угода передбачає безкоштовне оформлення довгострокових віз, тобто таких, які дають право громадянам України та громадянам Румунії на в'їзд до Румунії або України відповідно до мети оформлення документів, що дають право на перебування або проживання в цих державах на термін понад 90 днів», – повідомляється в доданому до постанови повідомленні.

Реалізація положень угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів у соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

Як повідомлялося раніше, в 2016 році в Європейському парламенті та серед країн-членів ЄС буде ухвалено рішення про лібералізацію візового режиму для України та Грузії.

Скасування віз із Європейським Союзом для українців має низку позитивних моментів: скасовується візовий збір для громадян України, не буде більше необхідності при виїзді до ЄС подавати довідку про доходи, копію паспорта та фотографію.

Варто відзначити, що безвізовим режимом з ЄС можуть користуватися ті українці, які мають біометричний закордонний паспорт. Вартість його оформлення в ДП «Документ» у двадцятиденний термін становить 911 гривень.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал