Норвегія почала будувати стіну на кордоні з Росією

Читать на русском
Норвегія будує стіну в районі пропускного пункту Стурскуг-Борисоглібський на норвезько-російському кордону для захисту від мігрантів. Споруда буде 200 м в довжину і 3,5 м у висоту.

Норвегія почала будівництво паркану зі сталевих прутів на кордоні з Росією в районі пропускного пункту Стурскуг-Борисоглібський.

Про це повідомляє ВВС, передає «Слово і Діло».

Як зазначається, паркан призначений для захисту країни від нелегального проникнення мігрантів із території Російської Федерації. Довжина огорожі складе 200 метрів, висота – три з половиною.

Уряд Норвегії вважає доцільним будівництво захисної споруди для того, щоб і в майбутньому обмежити потік мігрантів у цьому арктичному регіоні, де минулої зими сталося «навала» більше п'яти тисяч біженців, які перетинали норвезько-російський кордон на велосипедах.

Чехія відмовилася приймати мігрантів до кінця 2016 рокуЧехія закликає примусити Італію і Грецію до більш відповідального ставлення до міграційної проблеми.

Початок будівництва металевого паркану викликав критику з боку керівника секретаріату ради Баренцева/Євроарктичного регіону Ларса Георга Фордаля. Він зазначив, що будівництво сталевої огорожі не вирішить проблем прикордонної охорони вздовж всього 200-кілометрового кордону з Росією й, крім того, сама ідея відгородитися від Росії парканом, на його думку, має «присмак холодної війни».

Про зведення стіни попросила глава поліції району Фіннмарк, що межує з Росією, Елен Катрін Хаетта. Вона побоюється, що приплив нелегальних мігрантів до Норвегії може вийти з-під контролю.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал