«Укргазвидобування» розпочало перші біржові торги бензином класу «Євро-5»

Читать на русском
Укргазвидобування реалізувало перших 15 дебютних тонн бензину А-95 Євро-5 за ціною 23,9 тис. гривень за тонну.

ПАТ «Укргазвидобування» провело перші електронні біржові торги з продажу нафтопродуктів на торговому майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу «Укргазвидобування».

«В рамках аукціону вдалося реалізувати 3750 тонн нафтопродуктів, серед яких було реалізовано перших 15 дебютних тонн бензину А-95 «Євро-5» по 23 900 грн/т автотранспортом», – йдеться в повідомленні.

В «Укргазвидобуванні» уточнюють, що було реалізовано 210 тонн бензину А-80 за середньою ціною 20 тис. 240-20 тис. 266 грн/т. автотранспортом і залізничними відвантаженнями.

Також було продано 1125 тонн бензину А-92 автотранспортом і залізничними відвантаженнями за ціною 22 тис. 200-22 тис. 358 грн/т. Також було продано 150 тонн бензину А-95 «Євро-4» автотранспортом по 23 410 грн/т.

НАБУ показало схему розкрадання коштів «Укргазвидобуванням»НАБУ показало схему розкрадання коштів із видобування та продажу газу, до якої було залучено «Укргазвидобування».

Нагадаємо, Шебелинський газопереробний завод почав виробництво бензину А-95, який відповідає європейському стандарту екологічності «Євро-5», після виконання проектів із модернізації.

Як повідомлялося раніше, Київський апеляційний господарський суд задовольнив скаргу ПАТ «Укргазвидобування» про розірвання договору про спільну діяльність між дочірніми підприємствами УГВ – ТОВ «Карпатигаз» і ТОВ «НВФ «Техпроект».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: