Валютні резерви зростають п'ятий місяць поспіль – НБУ

Читать на русском
Золотовалютні резерви збільшилися в серпні за рахунок надходжень на користь уряду в сумі 368,3 млн дол. від розміщення ОВДП.

Попередні дані Національного банку свідчать, що міжнародні резерви України на 1 вересня 2016 року становили $14 млрд 103 млн в еквіваленті.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу НБУ.

«За останні 12 місяців вони (ЗВР – Ред.) зросли на 12%, хоча протягом останніх двох місяців темпи їх зростання незначні», – йдеться в повідомленні.

Збільшення резервів у серпні відбулося за рахунок надходжень на користь уряду в сумі $368,3 мільйонів від розміщення ОВДП, номінованих в іноземній валюті.

Затримка кредиту МВФ не несе загрози Україні – Dragon CapitalЗростання валютних резервів НБУ та поступове зміцнення економіки на тлі відновлення сировинних ринків допоможе Україні обійтися без чергового траншу МВФ як мінімум до серпня.

Відзначається, що в серпні після тривалого періоду купівлі іноземної валюти НБУ провів лише один аукціон із купівлі іноземної валюти через відсутність її надлишкової пропозиції. Як наслідок, чистий продаж валюти Національним банком за минулий місяць склав $13,4 млн.

Як повідомлялося раніше, ЗВР України на 1 серпня 2016 року досягли позначки $14,082 млрд в еквіваленті.

Нагадаємо, ЗВР досягли рівня $14 млрд за підсумками першої половини 2016 року.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал