Депозити українців зросли на 7% – НБУ

Читать на русском
У липні найбільше показали зростання строкові вклади населення в гривні – відразу на 1,6 млрд грн із початку року.

Розмір депозитного портфеля фізичних осіб у гривні українських банків в липні зріс на 1,8% – до 191,34 млрд грн, а загалом із початку року – на 12,8 млрд грн або на 7%.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на інформацію, поширену прес-службою Національного банку.

«З початку року обсяг вкладів населення в національній валюті збільшився на 12,8 млрд грн або на 7%», – інформують в НБУ.

«Відновлення зростання вкладів населення свідчить про поступове повернення довіри громадян України до вітчизняної банківської системи, яка пройшла за останні роки непростий, але необхідний період очищення від схемних і неплатоспроможних банківських установ і вийшла на новий етап – перезавантаження», – цитує прес-служба слова заступника глави НБУ Катерини Рожкової.

У липні найбільше показали зростання строкові вклади населення в гривні – відразу на 1,6 млрд грн з почав року.

«Строкові кошти важливі для банківської системи, їх зростання додає стабільності ліквідності банків і стимулює до відновлення кредитування», – додала Рожкова.

Нагадаємо, за підсумками першої половини 2016 року валютні депозити підприємств у доларовому еквіваленті зросли на 12,6%, населення – на 0,1%.

Як повідомлялося раніше, глава НБУ Валерія Гонтарева вважає, що акціонери комерційних банків мають припинити практику фінансування власного бізнесу за рахунок коштів вкладників депозитів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал