Лавринович прокоментував нову підозру від Генпрокуратури

Читать на русском
Олександр Лавринович

Сьогодні, 18 серпня, Генеральна прокуратура замінила попередню підозру колишньому міністру юстиції Олександру Лавриновичу на нову.

Про це він сам заявив в прямому ефірі «112 каналу», повідомляє «Слово і Діло».

«Сьогодні вранці мені замінили попередню підозру, яка була вручена більш ніж рік тому, на нову, де виправили помилки або повну нісенітницю, яка була там написана, на більш цивільну підозру. І сказали, що з понеділка я зможу ознайомитися з матеріалами справи», – заявив Лавринович.

За його словами, Генпрокуратура має претензії щодо залучення ним американської юридичної компанії для захисту інтересів України.

«Суть полягає в тому, що є претензія, що захищаючи інтереси України в Європейському суді з прав людини, я був одним із тих, хто ініціював залучення американської юридичної компанії для захисту інтересів України. Звичайно, ця компанія, згідно з усіма бюджетними розписами, отримувала за це плату згідно з договором, який був укладений із цією компанією. Сума – 8,5 млн грн», – додав екс-міністр.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Олександру Лавриновичу була вручена нова підозра.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: