Кабмін позичив у банків 10 мільярдів гривень

Читать на русском
Облігації в гривневому номіналі були розміщені на 807 млн грн, сумарно в гривневому еквіваленті до Держбюджету залучено 10,056 млрд грн.

Міністерство фінансів залучило до Держбюджету 10,056 млрд грн у результаті продажу банкам-дилерам дворічних валютних облігацій внутрішньої державної позики.

Середньозважена дохідність розміщених паперів – 6,69% ​​річних, повідомляється на сайті Міністерства фінансів, передає «Слово і Діло».

Гривневі облігації були розміщені на 807 млн ​​грн, а сумарно в гривневому еквіваленті до Держбюджету залучено 10,056 млрд грн.

Загалом Мінфін задовольнив 26 заявок банків із 30 поданих за прибутковістю від 6,5% до 6,8% в результаті проведеного аукціону.

Торгівля арештованим майном за місяць поповнила Держбюджет на 265 млн грнСистема електронної торгівлі арештованим майном (СЕТАМ) у червні цього року принесла до Бюджету 265,8 млн грн.

Відсіяні були чотири заявки з прибутковістю в діапазоні від 6,81% до 7,2%.

Нагадаємо, станом на 12 серпня дефіцит Бюджету України перевищив 30 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що консолідований бюджет України в червні був зведений із касовим дефіцитом 7,5 млрд грн, погіршившись порівняно з травнем, коли спостерігався профіцит в 1,3 млрд грн.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...