Австрія обговорює запровадження надзвичайного стану

Австрійський уряд має намір запровадити надзвичайний стан, закріпивши його на законодавчому рівні.

Уряд Австрії розраховує у вересні ухвалити закон про запровадження надзвичайного стану через ситуацію з біженцями.

Питання пройде попереднє обговорення на рівні міністрів оборони та міністрів внутрішніх справ Австрії та Угорщини, повідомляє «Слово і Діло».

«На початку вересня відбудуться переговори на рівні міністрів внутрішніх справ та оборони Австрії й Угорщини, в ході яких мають бути створені умови для реалізації надзвичайного стану, в тому числі для повернення біженців в Угорщину», – заявив у понеділок в інтерв'ю інформаційному агентству APA канцлер Австрійської Республіки Крістіан Керн.

За його словами, засідання уряду 6 вересня є хорошою можливістю, щоб розглянути готовий текст положення про біженців.

Прокуратура віддала під суд чиновника з Міграційної службиЗа словами Анатолія Матіоса, чиновника з Міграційної служби судитимуть за вимагання хабара.

Нагадаємо, що біженці з Близького Сходу та Східної Африки використовують країни Південної та Центральної Європи як транзитні для проїзду в Німеччину, Австрію, Швецію. В червні Угорщина відмовилася приймати назад з Австрії кілька тисяч біженців.

Як повідомлялося раніше, біженці із Сирії та африканських держав перевіряють альтернативні маршрути потрапляння до країн Європейського Союзу після того, як «балканський маршрут» став для них недоступним.