Куди серед областей західної України найчастіше їдуть біженці

Читать на русском

Львівщина та Закарпаття продовжують залишатися лідерами за кількістю прибуваючих біженців зі сходу на західній Україні, а Київщина та Кіровоградщина — у центральній.

Про це свідчать дані Верховного комісара ООН у справах біженців, оприлюднені станом на 6 листопада 2014 року та візуалізовані спеціалістами системи народного контролю «Слово і Діло».

Так протягом періоду з 23 жовтня по 6 листопада на Львівщину прибуло 311 вимушених перселенців зі сходу, а на Закарпаття — 201 особа. В той же час, на Київщину за відповідний період приїхало 1476 осіб з Луганської та Донецької областей, а на Кіровоградщину — 402.

Варто відзначити, що лідерами за загальною кількістю біженців серед областей західної України є Львівщина (5761) та Хмельниччина (3267), а в центральній Україні — Київщина (14124) і Кіровоградщина (7542).

Нагадаємо, що раніше «Слово і Діло» писало про східні та південні регіони України, лідерами розміщення біженців зі сходу серед яких є Дніпропетровщина, Одещина та Запоріжжя.Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...